هشدار تیم رصد سایبری سپاه به آشوبگران مجازی

تیم رصد سایبری سپاه به اشخاصی که در فضای سایبر نسبت به تبلیغ آشوبگری و تهدید مردم و شایعه پراکنی اقدام می‌نمایند هشدار داده که اقدامات قانونی مرکزجرایم سایبری می‌تواند برای آنها بسیار سنگین باشد و از آنها خواسته نسبت به حذف محتویات مطالب اینچنینی از سایت و وبلاگ‌های خود اقدام نمایند.


به گزارش خبرنگار "سرویس فضای مجازی " خبرگزاری فارس، تیم رصد سایبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای خطاب به برخی کاربران فضای مجازی که در جهت اهداف جریانات غربی قدم برداشته و در سایت و یا وبلاگ‌های خود اقدام به تبلیغ آشوبگری، تهدید مردم و شایعه پراکنی کرده‌اند هشدار داد، مرکز بررسی جرایم سایبری سپاه به طور قانونی و با جدیت با این افراد برخورد می‌کند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:
مردم شجاع و دلاور ایران، متاسفانه جریانات منحرف از اصول و ارزشهای انقلاب که در طول چند سال گذشته در پشت سر همه اغتشاشات در کشور حضور داشته‌اند بر اساس مستندات بدست آمده پیش از انتخابات در صدد ایجاد بحران در کشور بوده و اغتشاشات این روزها که موجب تعدی اراذل و اوباش به جان و مال و ناموس مردم شده است، نتیجه برنامه‌ریزی و طراحی یک سناریوی از پیش طراحی شده از طرف این افراد است.
بحث انتخابات و میزان رای و فرد برنده تنها یک بهانه برای ایجاد ناامنی و اغتشاش بوده است و در همین رابطه مرکز بررسی جرایم سازمان یافته با بررسی دقیق فضای سایبر کشور به موارد متعددی از سایت‌های خبری منحرف برخورده که با تغییر رویکرد و ایجاد سایت‌ها و وبلاگ‌های متعدد به تشویش اذهان عمومی‌، تبلیغ اغتشاشگری و ایجاد آشوب‌های خیابانی پرداخته و با دروغ‌ها و تهمت‌های ساختگی و سازماندهی کردن شورش ها به اقدامات غیر قانونی خود در زمینه تخریب و اخلال در نظم و امنیت عمومی دامن می‌زنند.
این مراکز سازمان یافته که با حمایت مالی و فنی شرکت‌های کانادایی و آمریکایی و رسانه های تحت حمایت سازمان های اطلاعاتی آمریکایی و انگلیسی (رادیو زمانه، رادیو فردا، بی بی سی فارسی و ...) همانند فعالیت‌های مخرب خود در شبکه های مضلین مورد حمایت واقع می‌شوند بیانگر کینه‌توزی و حرکت بی انصافانه و ضد مردمی رسانه های غربی و در یک کلام دشمنی با ملت ایران می‌باشد.
فرزندان شما در این مرکز با شناخت کامل عوامل اصلی این شبکه های اینترنتی مخرب به زودی تمام مستندات لازم را به سمع و نظر مردم عزیز ایران رسانده و به کسانی که در فضای سایبر نسبت به تبلیغ آشوبگری و تهدید مردم و شایعه پراکنی اقدام می‌نمایند هشدار داده که اقدامات قانونی ما می‌تواند برای آنها بسیار سنگین باشد و از آنها می خواهیم نسبت به حذف محتویات مطالب اینچنینی اقدام نمایند.
مطمئنا خون جوانان این مرز و بوم که در اغتشاشات اخیر توسط ارازل و اوباش به شهادت رسیده‌اند این مرکز را در برخورد قاطع و قانونی مصمم تر می‌نماید.

/ 0 نظر / 51 بازدید